Turniej w Siennicy Różanej

22 lutego 2019 roku chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie wzięli udział w V edycji Halowego Turnieju  Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. W tym roku w rozgrywkach wzięło udział blisko stu młodych piłkarzy z dziesięciu szkół z powiatu krasnostawskiego i chełmskiego, czyli drużyny  z:  Białopola, Krupego, Leśniowic,  Izbicy, Kraśniczyna, Siennicy Różanej, Siennicy Nadolnej, Żółkiewki i Krasnegostawu.

 

Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, ale inni okazali się skuteczniejsi i po zaciętych meczach wygrali z nami. Pomimo młodego wieku oraz braku doświadczenia na piłkarskim boisku zawodnicy zaprezentowali waleczność, ambicję i poprawili umiejętności piłkarskie.

W turnieju szkołę reprezentowali: Mateusz Szewczak, Patryk Podgórski, Jakub Bąk, Konrad Osina, Marcin Gumieniak, Wiktor Wiśniewski, Mikołaj Witko, opiekunem był Paweł Haładyj.