Konkursy

Szkolny konkurs literacki

Laureaci: Olcha Wiktoria kl. II, Perestaj Ewelina kl. II

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kochamy zwierzaki"

Laureaci: Kozorys Paulina kl. II, Perestaj Ewelina kl. II

 

Gminny konkurs literacki "życie i twórczość J. Tuwima"

I miejsce zespół z kl. II

Panas Kamil, Emilka Mazurek, Roman Ola

 

 

 

Nazwa

Imię i nazwisko ucznia

Etap

Zajęte miejsca

N-l

przygotowujący

„Zapobieganie pożarom”

Olcha

Perestaj / Kl. II Sz.P.

Witko

Mazurek/ Kl. II Sz.P.

Gminny

Udział

K.Gozdecka

„Ozdoba Bożonarodzeniowa”

Olcha

Gminny

Laureat

K.Gozdecka

„ W krainie Śródziemia”

Karolina Gaweł/kl.I Gim.

Biblioteka Miejska

Laureat

A.Jasińska

„Dzieciaki kochają

zwierzaki”

Ewelina  Perestaj, Paulina Kozorys/Sz.Pod. kl. II

Międzyszkolny

Laureaci

A.Jasińska

Zapobiegamy pożarom i katastrofom elektronicznym”

Nikola Cichosz/kl.VI

Gminny

Laureat

A.Jasińska

Tradycyjne

ozdoby

Bożonarodzeniowe”

Rita Kulczyńska/kl.VI

Gminny

Laureat

A.Jasińska

 

 

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Etap/zajęte miejsce

Nauczyciel

przygotowujący

klasa

1.

Szkolny konkurs literacki

Wiktoria

Olcha,

Ewelina

Perestaj

Szkolny/I

K.Gozdecka

II

2.

Międzyszkolny

Konkurs plastyczny „Kochamy zwierzaki’’

Ewelina

Perestaj,

Paulina

Kozorys

Gminny/

laureaci

K.Gozdecka

II

3.

Gminny konkurs

Literacki „Zycie i twórczość Juliana Tuwima’’

Zespołowo

Kamil Panas, Emilia Mazurek,

Ola Roman

Gminny/I

miejsce

K.Gozdecka

II

4. Kuratoryjny konkurs z historii

Weronika

Gwarda

Zakwalifikowała

się  do etapu

okręgowego

A.Wrona

II

gimnazjum

 

Nazwa Konkursu

Nazwiska Uczniów

Klasa

Etap

Zajęte Miejsca

Nauczyciel Przygotowujący

Przyrodniczy

Gadomski J.

Rapkowski J.

Niećko P.

Sadlak K.

   V

   V

   VI

   VI

Szkolny

Szkolny

Szkolny

Szkolny

-

-

-

-

Krzysztof

Błaszczak

Geograficzny

Mazurek M.

Pokora K.
Dziedzic D.

Wiącek P.

   I

   I

  III

  III

Szkolny

Szkolny

Szkolny

Szkolny

-

-

-

-

Krzysztof

Błaszczak

Puchar Orlika

Trela , Szewczak , Podgórski , Rapkowski , Sawa , Sawa , Piętal , Kulanica

   IV

   V

gminny

 

Paweł Haładyj

Powiatowe sztafetowe zawody pływackie

Powiatowe indywidualne pływanie stylem klasycznym

Dzida, Ćwir

Gawron, Grzybowska, Gwarda, Hubala, Piętal, Mazurek, Białek

Ćwir

  VI

  II

  III

 

  VI

Powiatowe

Regionowe

Rejonowe

Powiatowe

II m.

IV m.

V

II

Paweł Haładyj

Paweł Haładyj

Plasyczny

Ćwir A.

  III

 

 I

Agnieszka Jasińska