Zawody Pływackie na Zakończenie Roku Szkolnego

21 czerwca 2022 roku odbyły się zawody pływackie dla dzieci z przedszkola oraz klas I - VIII szkoły podstawowej na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw.

Głównymi celami zawodów były:

- popularyzowanie pływania wśród dzieci i młodzieży

- wzmacnianie zdrowia i kształtowanie prawidłowej postawy

- propagowanie zdrowego stylu życia, a także „zdrowej” rywalizacji oraz współzawodnictwa.

Zawody były podsumowaniem tego czego nauczyły się dzieci w ostatnich miesiącach nauki pływania i pływania sportowego. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 m. i 50 m. stylem dowolnym. Uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności pływackie przed rodzicami, a niektórzy startowali po raz pierwszy w zawodach z rywalizacją sportową.

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.        

Wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie:

styl dowolny 25 m.

I miejsce - Maja Demczuk  

II miejsce - Malwina Król

II miejsce – Nadia Rapkowska

II miejsce – Kamil Wójcik

II miejsce – Marcelina Król

III miejsce – Roksana Podgórska

III miejsce – Dawid Tymicki

styl dowolny 50 m.

I miejsce - Oliwia Mazurek

II miejsce - Natalia Dobosz

III miejsce - Patryk Dobosz

III miejsce – Dominika Gadomska

galeria