Sztafetowe Biegi Przełajowe

8 października 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na stadionie Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Krasnymstawie. W zawodach startowały drużyny 6 osobowe na dystansie 400 m. w ramach igrzysk dzieci oraz 800 m. w ramach igrzysk młodzieży chłopców i dziewcząt.

Sztafeta chłopców zajęła III miejsce w składzie: Adrian Traczyński, Mateusz Olech, Kamil Chwała, Szymon Łata , Bartłomiej Puława, Wiktor Kutyba .

Natomiast sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce w składzie: Julia Gleń, Julia Bęsiuk, Roksana Podgórska, Emilia Bańka, Lena Jakóbiec, Klaudia Kozorys.

Nasi zawodnicy bardzo dzielnie walczyli, ale pomimo wysiłku oraz starań nie udało się awansować na kolejny etap rejonowy.

Opiekunem drużyn był Paweł Haładyj.

galeria