Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

29 września 2017 r. na stadionie miejskim w Krasnymstawie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu krasnostawskiego. Do zawodów zgłosiło się po 12 drużyn chłopców i dziewcząt w ramach igrzysk dzieci i młodzieży.

Uczniowie Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie bardzo dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty.

Szkołę Podstawową w ramach igrzysk dzieci reprezentowali: Nikola Bobruk, Julia Dziedzic, Julia Olcha, Ines Dziedzic, Milena Kulanica, Emilia Mazurek, Krystian Galewski, Adrian Mazurek, Mateusz Olech, Sebastian Olech, Kamil Panas, Wiktor Wiśniewski.

W ramach igrzysk młodzieży szkołę reprezentowali: Jakub Bąk, Jakub Gadomski, Daniel Piętal, Patryk Sawa, Mateusz Szewczak, Mateusz Trela. Opiekunem drużyn był Pan Paweł Haładyj.