Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

W dniu 21 listopada 2016 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu nr 1 Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siennicy Nadolnej. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów, systemem każdy z każdym. Drużyna liczyła 4 zawodniczki na boisku, plus 1 rezerwowa. Zawody rozgrywane były zgodnie z przepisami obowiązującymi w PZPS. Pomimo braku doświadczenia na turniejach siatkarskich nasze zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując II miejsce w klasyfikacji końcowej. Przegrały tylko jeden mecz ze Szkołą Podstawową nr 4 w Krasnymstawie.

Wygrały natomiast ze Szkołą Podstawową w Siennicy Nadolnej oraz Szkołą Podstawową z Siennicy Różanej.

Szkołę reprezentowały: Weronika Boczkowska, Zuzanna Boczkowska, Martyna Jaworska, Maja Puława i Kinga Żdżyłowska.