Jesienny rajd rowerowy

9 października 2023 r. odbył się jesienny rajd rowerowy dla uczniów z sekcji rowerowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” w Krasnymstawie. Trasa rajdu liczyła 44 kilometry, które przejechaliśmy przez Niemienice – Rezerwat „Wodny Dół” - Majdan Krzywski – Krzywe – Łopiennik Nadrzeczny – Łopiennik Dolny – Borowice – Józefów – Bzite – Krupiec – Siennicę Nadolną – Krasnystaw.

Podczas przejazdu pogoda nam nie sprzyja, temperatura sięgała maksymalnie do 10 stopni C i była typowo jesienna. Drogę, którą pokonaliśmy była bardzo zróżnicowana i malownicza. Zwiedziliśmy rezerwat „Wodny Dół”, następnie udaliśmy się do modrzewiowego kościółka pw. Przemienienia Pańskiego w Borowicy, gdzie dzieci miały okazję pozwiedzać i odpocząć.

Na zakończenie rajdu pojechaliśmy do Pizzeri w Krasnymstawie, aby posilić się po bardzo wyczerpującej wycieczce, zregenerować się i nabrać sił przed powrotem do domu.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, chociaż troszeczkę zmarzli.

Organizatorem rajdu był Paweł Haładyj, a w opiece pomagał Krzysztof Kowalczyk.

galeria