Wyjazd do Parku Avia

W dniu 16 czerwca Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” zorganizował wyjazd na basen dla dzieci ze szkoły podstawowej do Świdnika. Park Avia to nowoczesny kompleks sportowo - rekreacyjny składający się z części wewnętrznej i zewnętrznej. Dzieci korzystały w budynku z 25 -metrowego basenu oraz części rekreacyjnej, na którą składają się mniejsza niecka do nauki pływania, dwie wanny jacuzzi oraz zjeżdżalnia.

Na zewnątrz uczestnicy pływali w basenie o powierzchni 464 m3, gdzie mogli odprężyć się w grocie sztucznej fali, leżankach rurowych, dwóch jacuzzi z hydromasażem, pobawić się na wodnym placu zabaw oraz zjechać 60 m. ślizgiem.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, odprężeni i trochę zmęczeni po dwugodzinnych radosnych zabawach w wodzie.

Organizatorem i opiekunem podczas wyjazdu był instruktor pływania oraz ratownik wodny Paweł Haładyj.

galeria