„Kopciuszek” i gofry

W dniu 8 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek. Święto zostało ustanowione w 1985 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Szkolnych. Aby uczcić to święto, uczniowie klasy VII i III gimnazjum postanowili przygotować przedstawienie. Znanego wszystkim „Kopciuszka” wystawili w zmienionej wersji. Okazało się to zaskoczeniem i wzbudziło wiele pozytywnych emocji.

 

Po przedstawieniu wszyscy widzowie mieli okazję delektować się wspaniałymi goframi, upieczonymi specjalnie na tę okazję przez uczennice z klas VII i VIII.

Impreza miała charakter charytatywny. Dzięki zaangażowaniu i pomysłowości tych wielu młodych ludzi zostaną zakupione do biblioteki szkolnej książki wybrane przez uczniów. Na zgłoszenia tytułów czekamy do końca maja.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

Klub Przyjaciół Biblioteki