Zakończenie roku w przedszkolu

18 czerwca 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice

Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, wierszykami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem.Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków.Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały książki dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...