"Otrzęsiny"

Dnia 25.11.2016 roku odbyły się andrzejki dla uczniów szkoły podstawowej i gimnajzum, na których II klasa gimnazjum zorganizowała otrzęsiny klasie I gimnazjum. Pierwszacy musieli zaliczyć różne konkurencje.

Mogli wybierać : oświadczyny, mumię,karmienie kisielem na ślepo , dmuchanie piórka , strzyżenie gwizdanie po zjedzeniu bułki tartej, bieganie po boisku, jedzenie jogurtu z ziołami, łyżeczki cynamonu, siłowanie na rękę.

Następnie wszyscy musieli przejść przez tor przeszkód, napisać test ze znajomości szkoły i nauczycieli, zaśpiewać piosenkę, zjeść miksturę i złożyć przysięgę. Test ze znajomości swoich wychowanków zdawała wychowawczyni klasy I gimnazjum Pani Małgorzata Pomijan. Zaliczyła go na 5-. Wszyscy radośnie spędziliśmy czas , a po otrzęsinach uczniowie rozeszli się po klasach na poczęstunek i dyskotekę.

 

                                                     Wiktoria Siembiga