Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej oświaty. Zawsze właśnie 14 października składamy serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pracują na rzecz rozwoju polskiej edukacji. I również nasi uczniowie pod kierunkiem p. Małgorzaty Białek przygotowali akademię przybliżającą nam to właśnie święto.

Oprócz wzruszających życzeń, wspaniałych recytacji, były również momenty humorystyczne pokazujące życie szkolne w satyryczny sposób. Całość, gustownie wiązała muzyka, która wspaniale wyśpiewana trafiała prosto do naszych serc. Czas pędzi nieubłaganie, a czas szkoły szybko ucieka. Stąd bardzo cieszymy się, że naszą szkołę odwiedzają nasi emeryci, którzy towarzyszyli nam
w czasie akademii i wspólnych rozmowach przy kawie. W przygotowaniu akademii pomagali również: p. Agnieszka Jasińska, p. Leszek Darmochwał, p. Paweł Haładyj.

galeria