Artyści są w śród nas!

13 października bieżącego roku szkolnego uczniowie z naszej placówki w ramach gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Siennicy Nadolnej, powszechnie zwanym „Dniem Nauczyciela” przedstawili część artystyczną pracownikom Gminy Krasnystaw, nauczycielom (tym pracującym i emerytowanym) oraz pracownikom szkół. Okazało się to nie lada wyzwaniem dla niektórych uczniów, zwłaszcza dla tych młodszych. Uczniowie klasy III szkoły podstawowej zaśpiewali piosenkę o swojej pani, dziewczyny z klas I-III gimnazjum wcieliły się w nauczycielki borykające się z problemami w swojej pracy. Chłopcy z klasy IV, V szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum zaprezentowali zebranym współczesne typy uczniów. Cały występ przeplatany był piosenkami. Obecni mogli przekonać się, czy niektórzy z występujących byli trochę zdenerwowani. Jednak większość z nich podczas występu czuła się jak ryba w wodzie. Z całą pewnością można stwierdzić, że spisali się oni na medal, sądząc po oklaskach zebranych po zakończeniu akademii. Widać, że artyści są wśród nas. Podziękowania należą się nauczycielom, którzy włożyli trud przygotowania uczniów do takiego występu: Krystynie Gozdeckiej, Małgorzacie Pomijan oraz Leszkowi Darmochwałowi.