Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

3 grudnia w Szkole Podstawowej w Małochwieju Dużym odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości dla klas 1-3. W turnieju uczestniczyli zawodnicy ze wszystkich szkół gminy Krasnystaw. Udział wzięły drużyny mieszane ze szkół w Jaślikowie, Krupem, Siennicy Nadolnej, Małochwieju Dużym oraz naszej "Trójki".

Każda drużyna grała z każdą w składzie czterech zawodników plus bramkarz. Turniej polegał na dobrej zabawie, popularyzacji sportu wśród dzieci oraz integracji zespołów z różnych placówek oświatowych z gminy Krasnystaw. Nasza drużyna wypadła super!!! Strzeliła 10 bramek!! Wszystkie zespoły dostały puchary i dyplomy. A na koniec był poczęstunek i Święty Mikołaj z prezentami dla każdego dziecka. Opiekę nad dziećmi sprawowała Pani Krystyna Gozdecka.

galeria