Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 2022

10 października 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na stadionie Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Krasnymstawie. W zawodach startowały drużyny 6 osobowe na dystansie 400 m. w ramach igrzysk dzieci chłopców i dziewcząt.

Sztafeta dziewcząt zajęła III miejsce w składzie: Julia Gleń, Julia Bęsiuk, Lena Jakóbiec, Klaudia Kozorys, Antonina Witko, Malwina Król.

Natomiast sztafeta chłopców zajęła VI miejsce w składzie: Karol Grabiec, Karol Dziedzic, Miłosz Świdnik, Kacper Kozorys, Bartosz Dziedzic, Sebastian Żdżyłowski.

Zawodnicy z „Trójki” godnie reprezentowali swoją szkołę, walczyli na miarę swoich możliwości, a niektórzy po raz pierwszy startowali w zawodach biegowych na szczeblu powiatowym. Gratulacje i kolejnych udanych startów.

Opiekunem drużyn był Paweł Haładyj

galeria