I miejsce Szymona Łaty w XXX Biegach z Okazji Rocznicy Konstytucji 3 – go Maja

W dniu 5 maja na boiskach treningowych w Krasnymstawie odbyły się XXX Biegi Przełajowe z okazji rocznicy Konstytucji 3 – go Maja organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięło ok. 230 zawodników z terenu miasta i powiatu krasnostawskiego.

W kategorii wiekowej chłopców z rocznika 2007 – 2008 I miejsce zajął Szymon Łata uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie. Pozostali zawodnicy z „Trójki” pomimo walki uplasowali się poza podium. Szkołę reprezentowali: Miłosz Świdnik, Julia Bęsiuk, Karol Dziedzic, Oliwia Mazurek, Dominika Gadomska, Agata Ołówka, Adrian Traczyński, Wiktor Kutyba oraz Mateusz Olech.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.

galeria