Mikołajkowe Zawody Pływackie 2021

14 grudnia 2021 roku odbyły się zawody pływackie dla dzieci z klas I - VIII szkoły podstawowej na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw.

Zawody były podsumowaniem zajęć nauki pływania i doskonalenia pływania sportowego, propagowaniem zdrowego stylu życia, „zdrowej” rywalizacji i współzawodnictwa. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 m. i 25 m. stylem dowolnym. Uczestnicy byli podzieleni według kategorii wiekowej i umiejętności pływackich. Walka o miejsca na podium była bardzo zacięta,
a niektóre dzieci startowały po raz pierwszy w zawodach 
z rywalizacją sportową.

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.        

Wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie:

styl dowolny 25 m.

I miejsce - Maja Demczuk  

I miejsce – Igor Domański

II miejsce - Malwina Król

III miejsce – Roksana Podgórska

III miejsce – Nadia Rapkowska

III miejsce – Paweł Terlecki

III miejsce – Kamil Wójcik

styl dowolny 50 m.

I miejsce - Oliwia Mazurek

III miejsce - Natalia Dobosz

III miejsce - Patryk Dobosz

III miejsce – Nikola Krzyżanowska

galeria