Zawody Pływackie Z UKS Trójka Krasnystaw

W dniu 24 czerwca 2021 roku odbyły się Klubowe Zawody Pływackie dla dzieci z klas III - VII szkoły podstawowej organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw na pływalni MOSiR w Krasnymstawie. Zawody były podsumowaniem zajęć nauki pływania oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, a także „zdrowej” rywalizacji oraz współzawodnictwa.

Zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 m. i 50 m. stylem dowolnym. Dzieci były podzielone według kategorii wiekowej. Walka o miejsca na podium była bardzo zacięta , a dla niektórych był to pierwszy start w zawodach z rywalizacją sportową. Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali rakietki do tenisa stołowego lub plażowego.

Po zawodach nastąpiło podsumowanie zajęć nauki pływania dla grupy młodszej, której uczestnicy już w przyszłym roku będą rywalizowali w swoich pierwszych zawodach pływackich. Wszyscy uczestnicy, którzy nabyli podstawowe umiejętności pływackie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie:

styl dowolny 25 m.

I miejsce - Maja Demczuk           

I miejsce - Patryk Dobosz

II miejsce - Mlwina Król

III miejsce - Dawid Tymicki

styl dowolny 50 m.

       I miejsce - Oliwia Mazurek

       II miejsce - Dominika Gadomska

       III miejsce - Natalia Dobosz

galeria