Klubowe Zawody Pływackie

W dniu 15 grudnia 2020 roku odbyły się Klubowe Zawody Pływackie dla dzieci ze szkoły podstawowej organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie.

Zawody były podsumowaniem roku 2020 oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, a także „zdrowej” rywalizacji oraz współzawodnictwa. W zawodach udział wzięli zawodnicy i zawodniczki, którzy rywalizowali na dystansie 25 m. stylem dowolnym.

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III, a pozostali za udział otrzymali medale i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali okularki pływackie.

Wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie:

I miejsce - Natalia Dobosz – klasa 7

I miejsce – Patryk Dobosz – klasa 4

I miejsce – Malwina Król – klasa 4

II miejsce -Maja Demczuk – klasa 3

III miejsce – Igor Domański – klasa 3

Po zawodach nastąpiło podsumowanie zajęć nauki pływania dla grupy młodszej, której uczestnicy już w przyszłym roku będą rywalizowali w swoich pierwszych zawodach pływackich. Wszyscy uczestnicy, którzy nabyli podstawowe umiejętności pływackie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz czepki, z czego byli bardzo zadowoleni.

galeria