Wyjazd na lodowisko Icemania w Lublinie

To były już ostatnie dwa wyjazdy tej zimy na lodowisko Icemania do Lublina w celu poszerzenia umiejętności jazdy na łyżwach. Choć zimy za oknami już nie ma (ale czy w ogóle u nas była w tym roku?) to mimo tego jeszcze są miejsca na naszej lubelskiej mapie, gdzie można założyć łyżwy i puścić wodze fantazji, kręcąc niezliczoną liczbę piruetów.

Zacne grono łyżwiarzy nie przestraszyło się twardego i zimnego lodu, a dawało z siebie wszystko, aby te ostatnie wyjazdy były pozytywnie zapamiętane. Stąd przegoniliśmy wszystkie choroby powszechnie nas atakujące poprzez zachowaną higienę rąk i nie kichanie na swojego kolegę i koleżankę. Mamy nadzieję, że podobało się wszystkim, a wspólne wyjazdy choć trochę zostaną Wam w pamięci. A na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas.

galeria