Wyjazd na narty do Chrzanowa

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw zorganizował wyjazd do Ośrodka Narciarskiego Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie w ramach projektu „Zajęć sportowych dla uczniów ukierunkowanych na upowszechnianie sportów zimowych”. Pomimo braku opadów śniegu stok jest przygotowany dzięki rozwiniętemu systemowi naśnieżania oraz niezawodnych ratraków. Kolejnym atutem ośrodka jest jedyna w województwie lubelskim kolej krzesełkowa oraz 4 wyciągi orczykowe.

Uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Krasnymstawie po raz pierwszy w historii mieli okazję pozjeżdżać na tak trudnych i zróżnicowanych trasach narciarskich. Grupa starsza miała okazję poprawić i doskonalić swoje umiejętności narciarskie, a osoby stawiające pierwsze kroki nauczyć się jeździć na nartach. Po ponad dwóch godzinach wjeżdżania wyciągiem i zjeżdżania z góry uczestnicy udali się do pięknej drewnianej karczmy w stylu góralskich, gdzie mogli zjeść i uzupełnić płyny.

Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: Paweł Haładyj i Krzysztof Kowalczyk

galeria