Podsumowanie zajęć nauki pływania z UKS Trójka

We wtorek 17 grudnia zakończyły się zajęcia nauki pływania organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw. Celem zajęć było wspieranie aktywności sportowej wśród dzieci, popularyzowanie pływania, promowanie aktywnego stylu życia, wzmacnianie zdrowia i kształtowanie prawidłowej postawy, a także „zdrowej” rywalizacji oraz współzawodnictwa w duchu fair play.

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia nauki pływania przekonali się, że czas na basenie to wspaniała zabawa. Podczas zajęć młodzi sportowcy poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pływania i zrozumieli, że czas nauki jest przyjemny i przynosi im wiele radości, zadowolenia i satysfakcji.
Wszyscy uczestnicy, którzy nabyli podstawowe umiejętności pływackie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz czepki, z czego byli bardzo zadowoleni. Natomiast ich starsi koledzy z drugiej grupy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pływackie podczas Mikołajkowych Zawodów, które odbyły się w środę 11 grudnia na basenie MOSiR.

galeria