MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

W dniu 11 grudnia 2019 roku odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie dla dzieci z klas I – III, IV – VIII szkoły podstawowej organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw wraz z KMKS „Junior” Krasnystaw na pływalni MOSiR w Krasnymstawie.

Zawody były podsumowaniem roku 2019 oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, a także „zdrowej” rywalizacji oraz współzawodnictwa. W zawodach udział wzięło 40 zawodników, którzy rywalizowali na dystansie 25 m. i 50 m. stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Dzieci były podzielone według kategorii wiekowej. Większość zawodników poprawiło swoje czasy, a dla niektórych był to pierwszy start w zawodach z rywalizacją sportową.                             Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III zostali nagrodzeni medalami, a wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali okularki pływackie.          

Wyniki zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie:

styl dowolny 25 m.

dziewczęta szkoły podstawowe klasa II

  1. Maja Demczuk

dziewczęta szkoły podstawowe klasy III

2. Malwina Król

styl grzbietowy 50m.

dziewczęta szkoły podstawowe klasy V-VI

1.  Dominika Gadomska

styl dowolny 50 m.

2.   Agata Ołówka

3.   Nikola Krzyżanowska

styl klasyczny 50 m.

2.  Natalia Dobosz

Wyniki pozostałych zawodników UKS „Trójka” Krasnystaw

styl dowolny 25 m.

dziewczęta szkoły podstawowe klasa II

       4.    Ada Kalman

dziewczęta szkoły podstawowe klasy III

       3.    Milena Franczak

chłopcy szkoły podstawowe klasy IV-V

       1.    Przemysław Pawelec

       2.    Oliwer Łapa

       3.    Damian Karluk

       4.    Mateusz Kalman

styl dowolny 50 m.

chłopcy szkoły podstawowe klasy VI

       2.    Bartosz Domalewski

chłopcy szkoły podstawowe klasy VII

       2.    Hubert Gałan

dziewczęta szkoły podstawowe klasy VI-VII

1.     Julia Świech

chłopcy szkoły podstawowe klasy VII-VIII

       1.    Hubert Haładyj

galeria