Wyjazd na mecz Polska-Hiszpania

Przybyliśmy, zobaczyliśmy … zremisowaliśmy, czyli słów kilka o meczu Polska – Hiszpania!
To był wspaniały wieczór i ... noc. Wyruszyliśmy spod naszej szkoły już spowici nocna poświatą, aby dotrzeć na czas na stadion Arena Lublin, gdzie miał się odbyć mecz piłki nożnej kobiet w ramach eliminacji Mistrzostw Europy Polska – Hiszpania. W liczbie ponad 40 wojowniczek i wojowników, których orężem były gardła i struny głosowe oraz nasze barwy narodowe, gotowi byliśmy na walkę do końca i wielkie emocje. I takie były.

Nasze reprezentantki zagrały świetny mecz i zremisowały z ćwierćfinalistą Mistrzostw Świata. Dobrze wiedzieć , że był to też nasz mały wkład, bo takiego zaangażowania w kibicowanie naszych uczniów nie widziała cała Lubelszczyzna. Nawet kamerom telewizji TVP Sport nie umknęły biało czerwone postacie z naszej grupy, które w dopingu nie oszczędzały gardeł. Ratunkiem była nocna przejażdżka po ulicach Lublina prosto do jadalni, powszechnie znanej i odwiedzanej przez biało czerwonych wojowników – kibiców. Posileni udaliśmy się w powrotną drogę do domu, uroczeni wydarzeniem, którego byliśmy częścią. A przewodnikami grupy po świecie piłkarskim byli Paweł Haładyj, Krzysztof Błaszczak i Krzysztof Kowalczyk. Dziękujemy wszystkim naszym szkolnym, biało-czerwonym kibicom! Jesteśmy z Was dumni!

galeria