Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

24 września 2019 r. na stadionie Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dla uczniów szkół podstawowych z powiatu krasnostawskiego. W zawodach startowały drużyny 6 osobowe na dystansie 400 m. w ramach igrzysk dzieci oraz 8 osobowe w ramach igrzysk młodzieży chłopców i dziewcząt.

Uczniowie Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie bardzo dzielnie walczyli zajmując czwarte lokaty w kategorii dziewcząt i chłopców. Pomimo wysiłku oraz starań naszym drużynom nie udało się awansować na kolejny etap.

Szkołę Podstawową w ramach igrzysk dzieci reprezentowali: Julia Gleń, Milena Kulanica, Agata Ołówka, Nikola Bobruk, Oliwia Mazurek, Wiktoria Dunaj, Adrian Traczyński, Mateusz Olech, Kamil Chwała, Szymon Łata , Michał Trela, Wiktor Kutyba .

Opiekunem drużyn był Paweł Haładyj.

galeria