„Trójka” w finale wojewódzkim

Dzień pełen sportowych emocji przeżyły nasze dziewczęta, które reprezentowały powiat krasnostawski w piłce nożnej w kategorii wiekowej U-10. W rozegranym w dniu 13 kwietnia finale wojewódzkim XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Międzyrzeczu Podlaskim po zaciętych spotkaniach nie udało się im awansować do ścisłego finału, ale za wspaniałe występy otrzymały puchary i nagrody.

Finałowe zmagania zaczęły się od krótkiej ceremonii, w czasie której powitano uczestników turnieju. Dla najzdolniejszych młodych piłkarzy i piłkarek z regionu rozgrywki były kontynuacją drogi z podwórka na stadion, która rozpoczęła się jeszcze we wrześniu ubiegłego roku. W Międzyrzeczu na uczestników zawodów czekały nagrody oraz zabawa w najlepszym sportowym wydaniu. Wspaniała atmosfera piłkarskiego święta udzieliła się nie tylko zawodnikom i zawodniczkom, ale także ich rodzicom, którzy gorącym dopingiem zagrzewali swoje pociechy do gry. 

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

  1. Wiktoria Dunaj
  2. Oliwia Mazurek
  3. Klaudia Żuk
  4. Agata Ołówka
  5. Nikola Bobruk
  6. Julia Gleń
  7. Maja Zwolak
  8. Nikola Wiącek
  9. Alicja Kozorys

Trenerem drużyny jest p. Paweł Haładyj.

Udział naszych dziewcząt w Turnieju finałowym nie byłby możliwy bez wsparcia pana Wójta i Gminy Krasnystaw, za co bardzo dziękujemy. Był to pierwszy w historii szkoły udział naszej drużyny w finałach wojewódzkich w jakichkolwiek zawodach sportowych, oczywiście pomijając Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.