Rejonowe Zawody Pływackie w Zamościu

W dniu 16 listopada 2017 r. na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się rejonowe zawody pływackie w ramach igrzysk dzieci i młodzieży organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W zawodach prawo startu miały dwie drużyny mistrz i wicemistrz z powiatu zamojskiego, krasnostawskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego.

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie zajęła IV miejsce drużynowo w składzie: Emilia Mazurek, Oliwia Mazurek, Wiktoria Dunaj, Dominika Gadomska, Ines Dziedzic, Natalia Dobosz oraz Agata Ołówka.

W pływaniu indywidualnym w kategorii igrzysk dzieci stylem grzbietowym na 50 m. Emilia Mazurek zajęła VI miejsce. Natomiast w kategorii igrzysk młodzieży Daniel Piętal zajął V miejsce stylem klasycznym na 50 m.