Niewiele brakowało, a Puchar byłby nasz!

Dnia 18 października 2017 r. na stadionie w Siennicy Nadolnej rozegrany został I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw, którego organizatorem był Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie wraz z UKS Trójka. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe z Jaślikowa, Małochwieja Dużego, Krupego, Siennicy Nadolnej oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 z Krasnegostawu. Patronem Turnieju był Wójt Gminy Krasnystaw pan Janusz Korczyński, a w jego zastępstwie

Turniej rozpoczął i uhonorował zwycięzców zastępca wójta pan Tomasz Barczuk oraz pani Ewelina Janowczyk, kierownik referatu oświaty. Spotkania były bardzo zacięte, a poziom wysoki. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 3 miejsce!!! Jej skład stanowili: Patryk Sawa, Daniel Piętal, Jakub Gadomski, Patryk Sawa, Patryk Podgórski, Mateusz Trela, Mateusz Szewczak, Jakub Bąk, Konrad Osina, Marcin Gumnieniak. Trenerem był pan Paweł Haładyj. Królem strzelców Turnieju został Daniel Piętal. Gratulujemy wszystkim chłopakom i trenerowi.