Nasza Uczennica na Mistrzostwach Szkół Województwa Lubelskiego w pływaniu

12 grudnia 2022 r. w Lublinie na pływalni AQUA Lublin, odbyły się Mistrzostwach Szkół Województwa Lubelskiego w pływaniu indywidualnym i sztafetowym dzieci i młodzieży. Organizatorem był Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. W finale wystąpili zawodnicy i zawodniczki, którzy zajęli miejsca I-III w zawodach szczebla powiatowego, a później rejonowego.

Szkołę Podstawową nr 3 w Krasnymstawie reprezentowała Oliwia Mazurek, która w swojej serii wyścigu stylem dowolnym zajęła I miejsce, a w klasyfikacji końcowej VII miejsce w województwie. Był to najlepszy wynik uczennicy naszej szkoły na tak wysokim etapie rywalizacji w pływaniu. Oliwia poprawiła swój wynik życiowy prawie o 1 sekundę, co bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy. Udział w zawodach pływackich uważamy za bardzo udany. Do zawodów uczennicę przygotowywał Paweł Haładyj.

2

5

4