Rozstrzygnięcie konkursu "Żyj Zdrowo"

2 kwietnia dzieci z klas II-IV uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego pod hasłem ,,ŻYJ ZDROWO”, które odbyło się w Krasnostawskim Domu Kultury.

Konkurs zorganizowany został przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Krasnymstawie we współpracy z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. Celem konkursu było propagowanie wiedzy i nawyków zdrowego stylu życia oraz rozwijanie wyobraźni i wrażliwości u dzieci w kontekście dbania o zdrowie. 
Prace konkursowe zostały ocenione w 2 kategoriach wiekowych. 
Klasy I-II
Wyróżnienie otrzymała Antonina Witko- kl. II
Klasy III-IV
Wyróżnienia otrzymali:
Szymon Sadło – kl. III
Klaudia Zuk – kl. IV
Bartłomiej Jaremek – kl. IV
Autorzy prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
W uroczystej gali występowały również uczennice z naszej szkoły – Oliwia Mazurek oraz Klaudia Żuk z klasy IV, przygotowywane przez instruktora Młodzieżowego Domu Kultury. Dziewczęta brały udział w pokazach artystycznych - śpiewały piosenki, zachwycając publiczność swymi pięknymi głosami.