Dzień Postaci z Bajek

W dniu 5 listopada obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Data nie jest przypadkowa - jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek - Walta Disney’a. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. 

Dzisiaj do naszej szkoły zawitały różne bajkowe postacie.

Na szkolnych korytarzach mieliśmy okazję spotkać między innymi czarownicę, księżniczkę, Czerwonego Kapturka, strażaka Sama.Jury wybrało zwycięzców konkursu na najciekawszy kostium. Zwyciężyła Wiktoria Olcha, która przebrała się za księżniczkę Mulan.

Zapraszamy do miejsca, w którym mieszkają wszystkie bajkowe postacie - do Biblioteki. To właśnie tutaj, na półkach, każdy odnajdzie wróżki, księżniczki, krasnale i wiele innych bajkowych postaci.    

galeria