Ślubowanie I klasy

„Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną” J. Korczak.Za nami wielkie święto – Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. 8 listopada uczniowie klasy pierwszej ślubowali sumiennie wypełniać swoje obowiązki, dbać o dobre imię szkoły, a swoim zachowaniem i nauką przynosić dumę rodzicom i nauczycielom.

Zanim jednak Pan Dyrektor Krzysztof Kowalczyk dokonał aktu pasowania i wręczył pamiątkowe dyplomy, pierwszoklasiści musieli przejść test przygotowany przez ich kolegów z klasy 4. Na wszystkie pytania uczniowie klasy 1 odpowiedzieli wręcz śpiewająco. W tym dniu na uroczystości nie mogło zabraknąć Rodziców naszych wspaniałych pierwszaków, którzy przygotowali dla nich drobne upominki i poczęstunek. Ceremonia Ślubowania dostarczyła wszystkim niezapomnianych przeżyć, wiele wzruszeń i radości z nowo przyjętych do grona uczniów.

Zdjęcia: Paulina Sadlak

galeria