11 Listopada Święto Niepodległości

Dnia 9 listopada w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, która przypomniała wszystkim, dlaczego 11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu, a także skłoniła do refleksji nad znaczeniem takich wartości jak braterstwo, odwaga, patriotyzm, wolność i niepodległość.
Uczestnicząc w akademii oddaliśmy szacunek wszystkim Polakom, tym którzy odeszli i tym, którzy żyją nadal. Pamiętamy o tych, którzy nie szczędzili Ojczyźnie tego, co dla ludzi najcenniejsze - własnego życia.
W akademii wystąpiły dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas: II, III, IV, V, VI i VIII, przygotowane przez nauczycieli: Justynę Witko i Joannę Demczuk, Annę Sędłak, Leszka Darmochwała i Robertę Hys. Dekoracje wykonała Agnieszka Jasińska, zdjęcia- Paulina Sadlak.
galeria