Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2022/2023. Szkolne korytarze zapełniły się ponownie uśmiechem. Co niektórzy błądzą wzrokiem po numerach sal, a niektórzy na dźwięk dzwonka wzdrygają się w dreszczach zastanawiając się, czy rzeczywiście to koniec wakacji.

Mamy nadzieję, że rok ten będzie niezwykle udany, pełen radości i sukcesów. Jak zwykle czekają nas obowiązki, ale także zabawa, przygoda z nauką, możliwość rywalizacji w konkursach, zawodach sportowych, czy innych formach edukacji.

A że zmian jest w tym roku dość dużo (jak zawsze), to należy sobie życzyć, abyśmy wspólnie dotrwali do następnych wakacji, a to tylko… 10 miesięcy.

Dlatego życzymy Wam i sobie dużo ciepła i energii na ten rok szkolny. Jesteśmy pewni, że tego w nas nie zabraknie.

 galeria