Święty Mikołaj u Przedszkolaków

Wielkimi saniami i z pokaźną torbą prezentów przybył do naszych przedszkolaków Mikołaj. A że każdy z naszych przedszkolaków w przeciągu roku spełnił nie jeden dobry uczynek to i prezentów mnogość w paczce była.

Święty Mikołaj nocą wędruje,

W okna zagląda i nasłuchuje.

Gwiazdka w okno świeci,

gdzie są grzeczne dzieci?

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość Święty Mikołaj.

Dzieci były bardzo szczęśliwe, wesołe, a niektóre troszkę zawstydzone.

Święty Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Przywiózł ze sobą dużo radości i uśmiechu, ale także worek pełen prezentów. Na zakończenie, Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezenty oraz robił pamiątkowe zdjęcie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.

galeria