Spektakl teatralny pt. ,,Przyjaciele z Bullerbyn”

4 marca dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami uczestniczyli w kolejnym wydarzeniu kulturalnym w Krasnostawskim Domu Kultury. Tym razem był to spektakl teatralny pt. ,,Przyjaciele z Bullerbyn” , oparty na motywach lektury szwedzkiej autorki literatury dla dzieci, Astrid Lindgren, w wykonaniu artystów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Znani od pokoleń mali bohaterowie z Bullerbyn porwali widzów swoją energią i kreatywnością w magiczny świat niezapomnianych przygód, pokazując jak warto cieszyć się własnym życiem i tym co się ma.
Wspaniała gra aktorów, dowcipne dialogi przeplatane przebojowymi piosenkami, taniec i radość płynące ze sceny, to wszystko sprawiło, że nasi najmłodsi przenieśli się w niezapomniany świat dziecięcej wyobraźni.

galeria