Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa jest najbardziej oczekiwaną przez wszystkich uczniów uroczystością. W tym roku szkolnym odbyła się ona 6 lutego. Impreza rozpoczęła się o godz. 15:00 na szkolnej stołówce, a przybyli na nią nie tylko uczniowie, ale również rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla dzieci.

Oprawę muzyczną na zabawie choinkowej zapewnili didżej i animatorka, pani Marta Soczyńska. U rozbawionych dzieciaków można było zobaczyć wspaniałe kostiumy przedstawiające bohaterów z ulubionych bajek. Dzieci chętnie brały udział w licznych zabawach przy muzyce i tańcach integracyjnych, do których włączeni zostali również rodzice. Największym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się zabawy z chustą animacyjną oraz ścieżka wygibasów i przejście przez tunel. Wspaniały klimat podczas tańca robiły efekty specjalne w postaci kolorowych światełek.
Kulminacyjnym punktem uroczystości, było przybycie Świętego Mikołaja, który nie tylko porozmawiał z uczniami, pozował do zdjęcia, ale również z nimi zatańczył i oczywiście wręczył dzieciom paczki ze słodyczami.
To była niezapomniana zabawa karnawałowa, podczas której było dużo śmiechu i radości. Każdy z uczniów otrzymał zastrzyk pozytywnej energii, dzięki któremu milej jest chodzić do szkoły.

galeria