Jasełka w WDK Niemienice

Uroczystość Jasełek dla społeczności lokalnej wpisana jest do kalendarza imprez organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku 12.01.2020 w WDK w Niemienicach również odbyły się Jasełka integrujące społeczność, dom rodzinny, przedszkole i szkołę podstawową. Przedstawienie było wyjątkowe.

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.
Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
Wszystkim przedszkolakom i uczniom I klasy należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Zwieńczeniem występu dzieci był koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczennic szkoły podstawowej, Oliwii i Klaudii. Na zakończenie zaś wszyscy artyści i widzowie zostali zaproszeni na słodki pachnący poczęstunek.

galeria