Jasełka 2019

Czas świąteczny wypełniony jest radością i oczekiwaniem na dobrą przyszłość. To też czas nadziei, że niewinność i kruchość narodzona w tym delikatnym dzieciątku potrafi przeciwstawić się temu co złe i niegodziwe. Radości nie ma końca, a szczególnie pięknie przedstawiła nam to nasza młodzież podczas corocznych jasełek.

Były kolędy, piękne stroje i historia dziecięcia, która opowiadana przez naszych aktorów wzruszała i podnosiła na duchu. Kolędowaliśmy wspólnie z naszymi gośćmi panią Wandą Domańską wiece przewodniczącą Rady Gminy Krasnystaw; panią Beatą Hartanowicz –zastępcą kierownika Referatu Oświaty i Biura Obsługi Interesantów Gminy Krasnystaw; naszymi sołtysami: Moniką Kędzierą – sołtys Krakowskiego Przedmieścia; Jakubem Kalmanem – sołtysem Widniówki i Markiem Wójtowiczem – sołtysem Białki, naszą przewodniczącą Rady Rodziców – Anną Krzyżanowską i rodzicami, dziadkami, nauczycielami, pracownikami …
Wspaniały występ naszych dzieci przygotowała pani Jolanta Leszczyńska, przy pomocy pani Agnieszki Jasińskiej (dekoracja), Leszka Darmochwała (muzyka). Dziękujemy też pani Katarzynie Charkot za przygotowanie I klasy i pani Beacie Ortyl za przygotowanie kolędy po niemiecku.
Czas zacząć święta…
Zdjęcia: Mateusz Matys i Krzysztof Błaszczak

galeria