Spotkanie z podróżnikiem po Amazonii

W poniedziałek udaliśmy się w podróż do Amazonii. Tajemniczej, pełnej dzikich zwierząt i różnych niebezpieczeństw. Nasza podróż zaczęła się w Rio de Janeiro, gdzie poznaliśmy życie tutejszych mieszkańców i niesamowite krajobrazy. Następnie udaliśmy się do dżungli amazońskiej gdzie sprawdziliśmy jak ostre są zęby piranii.

Kupiliśmy prawdziwe brazylijskie maczety, dzięki którym torowaliśmy sobie drogę przez gęste listowia dżungli. Niezapomniany był rejs po największej rzece świata - Amazonce, pełnej różnych stworzeń wcześniej przez nas nie widzianych. Ale najgorsza była ulewa! Pora deszczowa, która nas zastała w Brazylii spowodowała, że pierwszy raz pomyśleliśmy jak to fajnie jest w domu w Polsce! A tego wszystkiego nigdy byśmy się nie dowiedzieli, gdyby nie spotkanie z podróżnikiem po Amazonii z grupy trzask.pl, który zabrał nas w świat dla nas zupełnie niedostępny, fascynujący i piękny, ale pełen niebezpieczeństw.

galeria