Klasy I-III były na spektaklu p.t. ,, Niesamowita wycieczka...

20 listopada dzieci z klas I-III były na spektaklu p.t. ,, Niesamowita wycieczka - na każdym kroku bajeczka, czyli Wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana" przygotowanego przez Kielecki Teatr Lektur. Nasi bohaterowie wybrali się na szczególną wycieczkę w góry po drodze spotkały wiele zaskakujących postaci.

Często nie zdajemy sobie sprawy - ile wspaniałych istot możemy spotkać podczas wędrówki. One też mają swój świat, swoje problemy, radości i smutki. Na co dzień nie zwracamy na nie uwagi.

Spektakl był inspirowany wierszami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Dzieciom bardzo się spodobał - co było widać po ocenach przedstawienia, czyli wciśniętych zielonych buźkach przy wyjściu z sali kinowej.

Nasze dzieci wiedzą, jak należy zachować się w miejscu publicznym i zawsze są bardzo grzeczne.

galeria