A jednak niepodległa …

101 lat temu wydarzyło się to, co wydawało się niemożliwe - Polska stała się niepodległa.
Data 11 listopada skłania nas do przypomnienia losów Ojczyzny i do okazania szacunku tym, którym zawdzięczamy to, że żyjemy w wolnym kraju. W ramach akcji „Niepodległa do hymnu” w naszej szkole o godzinie 11.11 zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, a cała społeczność szkolna, począwszy od przedszkolaków - po najstarszych uczniów z klasy ósmej, odśpiewała cztery zwrotki hymnu narodowego.

Następnie wystąpili uczniowie klasy VII w asyście szkolnego chóru, prezentując scenki historyczne. Akademię przygotowały panie: Małgorzata Wit i Anna Wrona, oprawę muzyczną zapewnił pan Leszek Darmochwał a dekorację pani Agnieszka Jasińska. Na koniec głos zabrał pan dyrektor i podsumował całą uroczystość.
Zapraszamy do galerii zdjęć. Zdjęcia: Mateusz Matys.

galeria