Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  Już rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Szkolne korytarze zapełniły się uśmiechem i radosną gonitwą za kolegami. Co niektórzy niepewnym wzrokiem błądzą po numerach sal szukając drogi do swojego lekcyjnego przeznaczenia. A niektórzy na dźwięk dzwonka wzdrygają się w dreszczach zastanawiając się przez sekundę „Gdzie ja to jestem?”.


Ale ten początek września dla jednych jest początkiem, a dla innych końcem pewnego czasu.      Ten koniec czasu zawodowego nadszedł dla Pani Urszuli Wlizło, wieloletniego nauczyciela w naszej szkole, który odszedł na emeryturę. Pożegnanie zawsze jest smutne, ale wiemy, że z Panią Ulą będziemy się spotykać i zawsze będzie nam służyć pomocą i radą.
Mamy nadzieję, że rok ten będzie niezwykle udany, pełen radości i sukcesów. Jak zwykle czekają nas obowiązki, ale także zabawa, przygoda z nauką, możliwość rywalizacji w konkursach, zawodach sportowych, czy innych formach edukacji.
A że zmian jest w tym roku dość dużo, to należy sobie życzyć, abyśmy wspólnie dotrwali do następnych wakacji. Wszakże to tylko… 10 miesięcy.
Bardzo dziękuję za przygotowanie części artystycznej paniom Annie Sędłak, Katarzynie Charkot, Iwonie Karpińskiej i za przygotowanie dekoracji pani Agnieszce Jasińskiej i wszystkim dzieciom, które tak wspaniale powitały nowy rok szkolny. Dziękujemy również za obecność i bardzo miłe słowo Sekretarzowi Gminy Krasnystaw Panu Krzysztofowi Gałanowi.

galeria