Poszukiwacze skarbu

14 czerwca dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie klas I-III uczestniczyły w przedstawieniu charytatywnym, z którego dochód jest przeznaczony na potrzeby pacjentów Hospicjum Domowego prowadzonego przez Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie. Przedstawienie pt. ,,Poszukiwacze skarbu” zostało przygotowane przez wolontariuszy Caritas i wystawione w KDK-u.

Koszt biletu- cegiełki- 10 zł był darowizną na rzecz Hospicjum Domowego. 
Bohaterami spektaklu były zwierzęta, które znalazły w lesie mapę, prowadzącą do ukrytego skarbu. Dzięki perypetiom zwierzątek, dziecięcy widzowie poznały zasady dobrego wychowania, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. Nasi poszukiwacze przygód pokonywali przeciwności losu, by nauczyć się, że skarb wcale nie jest najważniejszy ale, że najcenniejsza jest prawdziwa przyjaźń, wzajemne wsparcie i uczciwość.Atrakcyjna scenografia spektaklu, rytmiczna muzyka oraz pełne niezwykłych przygód losy bohaterów- mieszkańców lasu bardzo zaciekawiły publiczność.
Pani Monika Kowalczyk, kierownik Centrum Charytatywnego Caritas, już na wstępie podziękowała wszystkim dzieciom, uczestnikom spektaklu oraz ich rodzicom za wsparcie finansowe Hospicjum Domowego w Krasnymstawie. Podziękowania również otrzymali wolontariusze, którzy swoją charytatywną działalnością przyczynili się do tego, by takie przedstawienie mogło powstać.