Klasy I - III w Magicznych Ogrodach

10 czerwca uczniowie z klas I-III wraz z rodzicami i opiekunami wybrali się na całodniową wycieczkę rekreacyjną. Udaliśmy się w drogę do miejscowości Trzcianki koło Janowca, gdzie położony jest rodzinny park tematyczny - Magiczne Ogrody.

Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów weszliśmy do niezwykłego świata, pełnego drzew, szumiących wodospadów oraz tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów, pośród których schronienie znalazły wyjątkowe baśniowe istoty. W przepięknej scenerii kilkunastohektarowego ogrodu znajdują się place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda kraina oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój zmysłów i wyobraźnię dziecka. 
Dzieci z chęcią uczestniczyły w proponowanych im rozrywkach. Zjeżdżały na olbrzymiej zjeżdżalni, zwiedziły Marchewkowe Pole, pływały na tratwach, wyruszyły 
w przejażdżkę kolejką, kręciły się na Krasnoludzkiej Karuzeli. Zwiedziły również owiane tajemnicą, pełne tajemnic, krwi i upiorów Mroczysko, na którym rozlegało się jęczenie złych duchów. Zabawom w Magicznych Ogrodach nie było końca, gdyż dzieci ciągle odkrywały jakieś ciekawe miejsca i obiekty. Większość uczniów wracała z tej wycieczki z zamiarem ponownego odwiedzenia tego magicznego miejsca, bowiem z pewnością nie wszystkie jego tajemnice zostały odkryte.