DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

Trzeciego października 2013 w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00 a zakończyła o 20:00. Muzyka był dość  energiczna. Można było zamówić  dedykacje dla wybranych osób. Bardzo podobały się nam tańce wolne, ponieważ mogłyśmy wtedy tańczyć z chłopakami.  Naszymi  opiekunkami były pani Małgorzata Pomijan oraz pani Anna Wrona, które dzielnie pilnowały nas. I tak dziewczyny z naszej klasy zamawiały tańce dla chłopaków, ale oni nie chcieli tańczyć, wstydzili się i uciekli. Odbył się wówczas też konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w naszej szkole. Pierwsze miejsce zajął Wojtek Kulawiak, drugie Kamil Pawłowski, obaj z klasy III gimnazjum a trzecie miejsce otrzymał Michał Kowalczyk z klasy IV szkoły podstawowej. Na dyskotece każdy dobrze się bawił, ponieważ Wojtek „puszczał” skoczne piosenki. Tak uważają niektórzy uczniowie. Nasi didżeje ciągle włączali disco-polo i rosyjskie techno (opinie innych), więc nauczycielom średnio podobała się muzyka. Było też strasznie gorąco. Jak zwykle przez prawie dwie godziny część uczniów zamiast tańczyć, to biegała po szkolnych korytarzach, a później, jak już zabawa się rozkręciła, okazywało się, że zostało mało czasu. Wszystkim było smutno, kiedy wybiła 20.00 i trzeba było zakończyć dyskotekę.

Uczniowie z klasy I gimnazjum:  Natalia Badzio,

Weronika Szewczak,

Mateusz Liśkiewicz