DZIEŃ NAUCZYCIELA

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 17 października 2013 roku w czwartek w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Tym razem pole do popisu mieli w głównej mierze uczniowie z klasy piątej. To oni pod opieką pani Roberty Hys przygotowali krótką inscenizację, w której z dużą dozą poczucia humoru wytykali wady uczniów, zestawiając ich np. z grzybami.  Uczennice klasy szóstej wsparły swoich młodszych kolegów i recytowały wierszyki. Szkolny chórek zaśpiewał dla nauczycieli kilka piosenek. Nawet maluchy z klasy drugiej szkoły podstawowej wraz ze swoją wychowawczynią panią Krystyną Gozdecką przygotowały specjalną piosenkę na tą okazję. Na końcu uczniowie wręczyli pani Dyrektor, nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły samodzielnie wykonane, bardzo ładne laurki, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia.                                                                                                                                                                                         Nikola Cichosz -  klasa V