Dyskoteka szkolna

Dnia 19.10.2017 r. odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Dziewczyn. Uczestniczyły w niej klasy od IV do III gimnazjum. Piecze nad uczniami sprawował pan Krzysztof Błaszczak i mama Julii Mazurek, uczennicy V klasy.

Dyskoteka trwała 3 godziny. Uczniowie świetnie bawili się w rytm muzyki. Przerwy na odpoczynek stanowiły piosenki służące do tańca „wolnego”. Pod koniec dyskoteki Mateusz Szewczak, uczeń II G., przeprowadził wśród chłopaków, konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole. I miejsce zajęła uczennica klasy III gimnazjum Wiktoria Siembiga, II miejsce również zajęła uczennica klasy III gimnazjum Alicja Kulczyńska, III miejsce zajęła uczennica IV klasy Nikola Bobruk. Brawo dziewczyny! Dyskoteka zakończyła się o 20. Wszyscy wychodzili z dyskoteki zmęczeni, ale zadowoleni. Nie możemy doczekać się już kolejnej. Mamy nadzieje, że będą tak samo udana jak i ta.