Jesienna Frajda dzieci z klas I – III.

Wioska Przygody FRAJDA położona jest w centrum Roztocza w malowniczej wsi Bliżów. Klasy I-III udały się tam na jesienną wycieczkę. Zajęcia zaczęliśmy w wiosce indiańskiej, gdzie dzieci strzelały z łuku, rozpalały ogień za pomocą krzesiwa, cięły piłą „moja – twoja”, wbijały gwoździe, malowały twarze. Następnie mali wojownicy wyruszyli specjalną trasą z licznymi przygodami na szalony tor przeszkód. Było czołganie się, wspinanie, przejście po belkach i równoważni, pokonywanie wiszącego mostu.

Po tak wspaniałych przeżyciach kiełbaska z grilla smakowała wszystkim wyśmienicie. Po posiłku postanowiliśmy wypróbować się w konkurencjach, które nie były łatwe. Przyszło nam rzucać moherowym beretem, chodzić na szczudłach, przeciągać linę, ścigać się w workach i chodzić w kaczych stopach. Pogoda była wspaniała i mogliśmy atrakcyjnie spędzić czas. Jak widać wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, by się świetnie bawić.