Występ Klauna Waldusia


29 marca gościliśmy po raz kolejny w naszej szkole znanego już dzieciom Klauna Waldusia. Tym razem  zaprezentował on pouczający i pełen humoru program pod hasłem „Myślenie + słuchanie +patrzenie = NAUKA! To wszystko nie boli – tylko ułatwia życie!”

Program wypełniony był dynamicznymi scenkami, sztuczkami, eksperymentami, zagadkami oraz muzyką. Prezentowane przez klauna zabawy cyrkowe rozwijają koordynację ruchową, wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Klaun angażował do zabawy uczniów i nauczycieli nagradzając ich słodkimi upominkami. Walduś zademonstrował wiele różnych i ciekawych sztuczek oraz zagadek. Dzieci chętnie brały udział w programie, odważnie podejmowały się wykonania zadań wymyślanych przez klauna. Zabawa była wspaniała! Wszyscy z dużym zainteresowaniem podziwiali  iluzję, komiczne sztuczki i wesołe scenki.

Spotkanie z Klaunem Waldusiem było nie tylko zabawne, ale też pouczające. Zapewne na długo pozostaną w pamięci jego wskazówki, że trzeba uważnie słuchać, patrzeć i myśleć oraz nie należy niczego podpisywać zanim się dokładnie nie przeczyta.

Dziękujemy Klaunowi Waldusiowi za kolejny, bardzo interesujący program, dzięki któremu dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności oraz zyskują motywację do dalszego samodoskonalenia.

K. Charkot